Osiągnięcia członków

Jeżeli z jakichś powodów rozmysliłeś/aś się i nie chcesz by Twoje imię i nazwisko widniało poniżej to napisz na kontakt@silesia-toastmasters.pl z własnego emaila. W treści napisz “Proszę o zmianę mojego pełnego imienia i nazwiska na inicjały”.

 

Indywidualne osiągnięcia obecnych i byłych członków klubu Silesia Toastmasters

 

Lp. Imię i Nazwisko Odznaczenia edukacyjne (na dole strony po kliknieciu – opis co oznaczają)
1 Andrzej Rataj CC, ACB, ACS, ACG CL, ALB, ALS DTM
2 Piotr Ziemski CC, ACB, ACS, ACG CL, ALB
3 Katarzyna Krzeszowska CC CL, ALB TC1, TC2, TC3, TC4, TC5
4 Ilona Piwowarczyk CC, ACB CL, ALB MS1
5 Tomasz Łuczak  CC, ACB CL, ALB
6 Katarzyna Pruska CC, ACB CL, ALB
7 Mateusz Wrona CC CL, ALB EC1
8 Szymon Świtilnik CC CL, ALB
9 Alicja Lizurej CC CL, ALB
10 Olaf Czempa CC CL, ALB
11 Claudia Bielas   CC CL, ALB
12 Tomasz Drzewiecki CC CL, ALB
13 Joanna Polak CC CL, ALB
14 Jerzy Gzula   CL, ALB
15 Adam Jakubczyk   CL, ALB
16 Jacek Duda CC, ACB CL
17 Wojciech Piestrak CC, ACB CL
18 Paweł Ślimok CC, ACB MS1
19 Marcin Kolodziej CC, ACB
20 Tomasz Jeziorski PI1, PI2, PI3, PI4
21 Łukasz Zaborowski IP1, IP2, IP3, IP4
22 Krzysztof Grabiński IP1, IP2, IP3, IP4
23 Kamil Wieczorek CL TC1
24 Robert Siemionka   CL
25 Dariusz Wiza   CL
26 Roman Wantoła CL
27 Rafal Gabzdyl CC
28 Robert Riger CC
29 Jan Pawlak CC
30 Piotr Bednarczyk CC
31 Tomasz Dudkiewicz CC
32 Magdalena Niewiadomska CC
33 Paweł Grzywocz CC
34 Beata Wolfigiel CC
35 Dawid Kałuża CC
36 Tomasz Wrzeszczynski CC
37 Jakub R Prokop CC
38 Piotr Łabno CC
39 Krzysztof Bednarz CC
40 Kamil Nocoń CC
41 Oliwier Sulima CC
42 Grzegorz Ziemba CC
43 Szymon Brejza CC
44 Łukasz Stasiak CC
45 Łukasz Kostecki CC
46 Krzysztof Antczak CC
47 Łukasz Taraszka LD1, LD2
48 Tomasz Kunicki IP1, IP2
49 Daria Stasiak LD1, LD2
50 Krzysztof Orlicz SR1, SR2
51 Marta Stachurska IP1, IP2
52 Paweł Koza DL1, DL2
53 Adam Sarach PM1, PM2
54 Anna Celniaszek-Moś IP1, IP2
55 Natalia Trestka DL1
56 Rafal Juzaszek PM1
57 Małgorzata Zarzycka DL1
58 Edyta Surmańska PM1
59 Michał Wyszyński PM1
60 Szymon Pociecha EC1
61 Paweł Stankowski VC1
62 Rafał Stano IP1
63 Roland Cynarski PM1

 

Legenda:

Odznaczenia edukacyjne od 07.2018

DTM    Wybitny Toastmaster

DL1-5 Dynamic Leadership – Dynamiczne Przywództwo

EC1-5 Effective Coaching – Skuteczny Coaching

IP1-5 Innovative Planning – Innowacyjne Planowanie

LD1-5 Lidership Development – Rozwój Przywództwa

MS1-5 Motivational Strategies – Strategie Motywacyjne

PI1-5 Persuasive Influence – Wpływ Perswazyjny

PM1-5 Presentation Mastery – Mistrzostwo Prezentacji

SR1-5 Strategic Relationships – Relacje Strategiczne

TC1-5 Team Collaboration – Współpraca Zespołowa

VC1-5 Visionary Communication – Wizjonerska Komunikacja

EH1-5 Engaging Humor – Wystąpienia z Humorem

1-5 poziomy

Odznaczenia edukacyjne dostępne do 06.2018

DTM    Wybitny Toastmaster

ALS      Zaawansowany Srebrny Lider

ALB      Zaawansowany Brązowy Lider

CL        Kompetentny Lider

ACG     Zaawansowany Złoty Mówca

ACS     Zaawansowany Srebrny Mówca

ACB     Zaawansowany Brązowy Mówca

CC       Kompetentny Mówca

 

 

Drabina odznaczeń w Silesia Toastmasters *
DTM
Min 2 Dowolne ścieżki Pathways poziom 5
ALS
ACG
ACS
Dowolna ścieżka Pathways poziom 5
ALB
ACB
Dowolna ścieżka Pathways poziom 4
Dowolna ścieżka Pathways poziom 3
CL lub ARA
CC
Dowolna ścieżka Pathways poziom 2
Dowolna ścieżka Pathways poziom 1
* w przypadku równego odznaczenia o kolejności decyduje najwcześniejsza data zdobycia tego odznaczenia