Dołącz do nas!

Silesia Toastmasters

Członkostwo

 1. Twoje korzyści
 • Przemawianie

Jako członek otrzymasz możliwość realizacji przemówień. Dokładny kierunek rozwoju i temat mów pozostaje w Twoim zakresie.

 • Ty jako Lider

Poza przemówieniami możesz stać się także prowadzącym spotkanie, osobą, która odpowiada za czas, mowę ciała, czy np. kontrolę czasu. To kierunkuje Twoje działania na danym spotkaniu. Dzięki temu rozwijasz się jako osoba, która potrafi przekazywać efektywną informację zwrotną i organizować projekty.

 • Uczestnictwo w działaniach klubu

Jako klub organizujemy także konkursy mów, wyjazdy integracyjne, konferencje. Otrzymujesz możliwość uczestnictwa w nich poprzesz wygłoszenie mowy, ale także możesz sprawdzić jak działamy przy samej organizacji tego typu wydarzeń i wziąć w nich aktywny udział.

2. Twoje przywileje

 • Pomoc innych członków klubu

Po pierwsze wybierasz mentora, lub Wiceprezes ds. Edukacji go wyznaczy dla Ciebie. Jest to doświadczona osoba, która wspiera Cię kiedy tylko tego potrzebujesz. Po drugie otrzymujesz precyzyjną informację zwrotną po swoich mowach i innych projektach od oceniających. Dzięki temu wiesz, na ile zmierzasz w odpowiednim kierunku swojego rozwoju.

 • Podręczniki

Po zostaniu członkiem otrzymujesz dostęp do portalu Base Camp gdzie znajdziesz wszystkie materiały edukacyjne. Inaczej mówiąc materiały są online. W których są wskazówki jak zrobić, by dane wystąpienie było jak najlepsze. Poza tym od oceniającego dostaniesz informację zwrotna.

 • Możliwość wywierania wpływu na Toastmasters

Lubisz decydować? To świetnie! Przy okazji następnych wyborów do Zarządu możesz zdecydować się na jakąś rolę, jako członek. Poza tym miej świadomość, że zdanie każdego Toastmastera się liczy. Warto przekazywać swoje sugestie zarządowi, ponieważ jesteśmy Klubem, który istnieje dla członków.

 • Dostęp do systemu Easy Speak

Od Osób będących w zespole ds. Edukacji, otrzymujesz dostęp do systemu Easy Speak. W nim wpisujesz się na kolejne mowy i role. Jeżeli system ten stanowić będzie jakikolwiek problem skontaktuj się proszę z osobami zespołu edukacyjnego lub swoim mentorem, a oni szybko i skutecznie Tobie pomogą.

 

3. Jak dołączyć?

 • Składka

Wielkość składki dla nowego członka to 300zł na okres 6 miesięcy. 100zł (jednorazowo) z całości to dostęp do portalów Easy Speak i Base Camp+ wpisowe 200zł, to składka na okres pół roku. Aby przystąpić do Klubu wystarczy wypełnić krótką deklarację członkowską (dostępną na spotkaniu) i dokonać pierwszej wpłaty.

Toastmasters działa na zasadach organizacji non-profit. Składki członkowskie pożytkowane są m.in. na takie potrzeby klubu, jak wynajem sali spotkań, dyplomy oraz opłaty licencyjne Toastmasters International.

 • Kim chcesz zostać i co chcesz osiągnąć?

Po zostaniu członkiem, na nic nie czekaj. Zacznij realizować projekty od razu. Niezależnie od tego, w którym z elementów bycia Liderem chcesz się rozwijać najbardziej, możesz mieć pewność, – że nasi członkowie pomogą Ci w osiągnięciu Twojego celu. Dzięki temu, że możemy Ci pomóc – sami stajemy się lepsi.

 

 • Masz wątpliwości? To zrozumiałe!

Zanim dołączysz, pamiętaj masz prawo, zupełnie bezpłatnie – wybrać się na organizowane przez nas, co czwartek, warsztaty. Wybrać się, by móc ocenić, na ile realnie ta forma rozwoju Twoich umiejętności, jest formą, która Tobie odpowiada. Wszystkich informacji dotyczących przystąpienia do Klubu, oraz wszelkich odpowiedzi na Twoje pytania udzieli na spotkaniu Wiceprezes ds. Członkowstwa.