Zapraszamy serdecznie na „Konkurs mów humorystycznych i odpowiedzi na gorące pytanie” organizowany wspólnie przez klub Silesia Toastmasters (polskojęzyczny) oraz klub Silesia Speech Masters (anglojęzyczny), na którym wysłuchamy mów zabarwionych humorem, jak i odpowiedzi osób na nieznane im wcześniej pytanie. Może być całkiem zabawnie.

Sam udział w konkursie to dla mówców świetna okazja, aby sprawdzić się w nowych warunkach, jak również obejrzeć warsztat innych mówców, a przez to nauczyć się czegoś nowego. Zwycięzcy konkursów klubowych, będą mieli okazję zmierzyć się z mówcami z innych klubów na kolejnym etapie, który odbędzie się kilka tygodni po obecnym.

Zaś dla gości to dobra okazja, aby zobaczyć jak okiełznać tremę i wygłosić przemówienie przed publicznością. W jaki sposób oczarować słowem, bawić i inspirować słuchaczy do działania. Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystywać w praktyce wiedzę na temat wystąpień. Nic prostszego. Odwiedź Nas i zobacz, jak to robią nasi klubowicze.

Informacje organizacyjne:
– 18:00 – odprawa osób funkcyjnych i osób biorących udział w konkursie (obecność obowiązkowa!)
– 18:30 – rozpoczęcie konkursu
– gości prosimy o przybywanie na miejsce do godz. 18:15

Osoby spóźnione prosimy o niewchodzenie na salę w czasie występowania mówców. Wejście jest możliwe w trakcie przerwy lub oklasków publiczności.

Miejsce i czas:
– ul. Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska
(1 piętro / sala konferencyjna 110)
– godz. 18:15 – 21:15 (WSTĘP BEZPŁATNY)

Zapraszamy serdecznie!!!