Czy mogę przyjść na spotkanie Klubu?

Tak. Zanim zostaniesz członkiem naszego Klubu, możesz zupełnie bezpłatnie wybrać się na dowolny z naszych cotygodniowych warsztatów. Dzięki temu możesz ocenić na ile Tobie podoba się sposób funkcjonowania naszego klubu i na ile chcesz zdobywać interesujące Cię umiejętności, tą właśnie drogą.


Czy muszę się jakoś przygotować na spotkanie?

Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor i najlepiej jakieś wesołe towarzystwo. Zasadą Silesia Toastmasters jest to, że dbamy o naszych gości i są oni jak najbardziej mile widziani!


Czy jako Gość, będę mieć możliwość w jakiś sposób brać aktywny udział w spotkaniu?

Tak. Ogranicza się to do krótkiego przedstawienia się na początku spotkania, ale nawet dzięki takiemu drobiazgowi – zobaczysz już pierwsze rezultaty. Możliwe, że zostaniesz też wybrany/a, aby odpowiedzieć na tzw. gorące pytanie w czasie spotkania, – co może stanowić wyzwanie pełne emocji. Jako członek klubu z kolei możesz brać udział w dużo szerszym zakresie tego, co mamy Ci do zaoferowania.


Ile kosztują spotkania?

Jako Gość, uczestniczysz w spotkaniu za darmo, jednak brak członkostwa oznacza brak dostępu do ścieżek edukacyjnych. O kosztach ewentualnego przystąpienia do klubu i jego zasadach, przeczytać możesz tutaj


Zostałem/łam Członkiem klubu! Z kim mam się skontaktować, aby rozpocząć ścieżkę edukacyjną?

Gratulujemy! Skontaktuj się z obecnym Wice Prezesem ds. Edukacji. Znajdziesz go tutaj


Nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie?

Żaden problem – skontaktuj się z Nami lub przyjdź na spotkanie. Chętnie wszystko wyjaśnimy.