Ciemny, zimowy wieczór, za oknem pada śnieg. Mieszają się zapachy igliwia, cynamonu i mandarynek. Gdzieś w tle pobrzękują dzwoneczki, w oknach sąsiadów migoczą świece i kolorowe lampki. Nadchodzi ta pora…

…pora świętowania! W klubie Silesia Toastmasters z okazji zbliżającego się świątecznego czasu chcemy zrobić sobie i Wam, drodzy Goście, prezent! To spotkanie, podczas którego usłyszycie najlepsze tegoroczne przemówienia i będziecie mieli szansę wybrać Najlepszą Mowę Roku 2021!

A skoro świętujemy – to też biesiadujemy! Tuż po spotkaniu, zapraszamy na serdeczną integrację przy tradycyjnym poczęstunku. Będzie okazja do posłuchania anegdot, żartów i wspomnień, które wprawią nas wszystkich w doskonały nastrój.

Wstąp do nas i zainspiruj się – a nuż to Ty staniesz na scenie podczas przyszłorocznego świątecznego konkursu?

Spotkanie poprowadzi Bożena Kropiwiec, Wiceprezes ds. Edukacji klubu Silesia Toastmasters, której doświadczenie w występowaniu w szkolnych jasełkach zaowocuje specjalnym przebraniem!

Mile widziane świąteczne stroje, rekwizyty jak i „brzydkie” bożonarodzeniowe sweterki! ??

————

Klub Silesia Toastmasters wraz z klubem Silesia Speech Masters zapraszają na to niezwykłe wydarzenie!

————

UWAGA! Na to spotkanie obowiązują zapisy i składka w wysokości 20 zł.
W sprawie zapisów prosimy o kontakt przez fanpage’a na facebooku: https://www.facebook.com/SilesiaToastmasters lub za pomocą maila: kontakt@silesia-toastmasters.pl

————

? 16.12.2021
⌚️ 18:00
? Cafe Bar Bistro, ul. Wita Stwosza 7, Katowice