„Sztuka uszczęśliwiania ludzi jest najszlachetniejsza”
P.T. Barnum

W czwartkowy wieczór zapraszamy Was na filmowo-muzyczną podróż.

Filmy wywołują emocje. Muzyka również wywołuje emocje. Co się dzieje, jedno spotka się z drugim?
Wtedy mamy okazję do prawdziwej uczty obrazu i towarzyszącej mu oprawy muzycznej. Mamy okazję głębiej doświadczać historie bohaterów. Mamy możliwość refleksji. Mamy okazję… (tu sami sobie dopowiedzcie, bo doskonale wiedzie, co czujecie)

Podczas najbliższego spotkania Toastmaster wieczoru, Paweł Ślimok, podzieli się z Nami wrażeniami z koncertu muzyki filmowej, na którym mógł delektować się muzyką skomponowaną przez twórców do znanych produkcji filmowych.

————————————–

Kim jest Paweł?

Zawodowo związany z poszukiwaniem odpowiednich ludzi do odpowiedniej pracy,
jednocześnie nie ustaje w poszukiwaniu zajęcia, któremu będzie mógł w pełni poświęcić swój czas i energię.

W Toastmasters udziela się od prawie 7 lat. Pełnił funkcje w zarządzie jako Wiceprezes ds. PR (2019-20) i Wiceprezesa ds. Członkostwa (2021-22). Stawia na mowę niewerbalną, przekaz emocji i profesjonalizm na scenie.

Prywatnie – spokojny, zrównoważony i pogodny introwertyk. Marzycielski idealista. Miłośnik filmów DVD. Amator muzyki filmowej, który nie pogardzi przyjazną dla ucha współczesną nutą.

Uwielbia przebywać w towarzystwie zamków, pałaców i gór. Każdego ranka jest wdzięczny za nowy wspaniały kredyt w postaci czasu, który otrzymuje każdy za darmo każdy z nas. Od nas zależy na co wydamy cenne żywowe minuty.

————————————–

? 19.01.2023
⌚️ 18:15
? Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Mikołaja Kopernika 14, Katowice