Zapraszamy wszystkich członków klubu Silesia Toastmasters, zarówno byłych jak i obecnych oraz członków innych klubów z rodziny Toastmasters International na wyjątkowe spotkanie! Będziemy 19 listopada ? świętować ? 15. urodziny naszego klubu!

Klub Silesia Toastmasters działa już od 15 lat. Przez ten czas wypuściliśmy w świat wielu Toastmasterów oraz byliśmy świadkami narodzin pozostałych klubów na terenie Śląska. Wiele się już wydarzyło i wiele się jeszcze wydarzy. A najbliższym takim wydarzeniem będą urodziny klubu Silesia Toastmasters już 19 listopada 2022 roku o godzinie 16:00. Mamy już zarezerwowane jedno miejsce, ale chcemy, żeby te urodziny były niezapomniane, dlatego staramy się o miejsce w jeszcze lepszej lokalizacji. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby już teraz zarezerwować sobie czas w kalendarzu i przeżyć te urodziny wspólnie z nami!

Będzie to wydarzenie pełne wykładów oraz warsztatów, o których będziemy informować w wydarzeniu. Będziecie mogli podszlifować swoje umiejętności mówcze oraz liderskie. A także wykorzystać je w konkursie na najlepszy Toast Wieczoru! Brzmi intrygująco? Zapisz się na wydarzenie już dziś, żeby niczego nie przegapić: https://forms.gle/JxFSNh3tDD4sz1WG8

————————————–
Toastmaster Wieczoru:

Nikola Chmielewska

Obecna Prezes klubu Silesia Toastmasters. W klubie pełniła już rolę Dyrektora ds. Administracyjnych oraz Wiceprezesa ds. Public Relations. Na tę chwilę razem z zarządem dba, by klub działał, jak dobrze naoliwiona maszyna. O Silesia Toastmasters mówi tak: “W klubie przez prawie 2 lata nauczyłam się wiele. Widzę też osoby, które zaledwie po kilku miesiącach dokonują ogromnej przemiany. To niesamowite, jak jedno miejsce może zmieniać tak wiele. Chcę, by 15. urodziny klubu dały uczestnikom niezapomnianą wartość, której w tym miejscu szukają”.
————————————–

? 19.11.2022

⌚️ 16:00

? Miejsce ogłosimy niebawem. Prosimy o cierpliwość.