„Joie de vivre to francuski koncept zyskujący na popularności od końca XIX wieku. Oznacza on dosłownie „radość życia”. Jest to filozofia życiowa, która opiera się na docenianiu codziennych chwil i znajdowaniu szczęścia w zwyczajnych sytuacjach i prostych przyjemnościach. Jak odnaleźć joie de vivre w naszym codziennym życiu?”

O tym więcej powie nam Toastmaster wieczoru, Paweł Ślimok.

————————————–

Kim jest Paweł?
Prywatnie – spokojny, zrównoważony i pogodny introwertyk. Marzycielski idealista. Kolekcjoner filmów DVD. Wielbiciel muzyki filmowej, który nie pogardzi przyjazną dla ucha współczesną nutą. Uwielbia przebywać w towarzystwie zamków, pałaców i gór. Interesuje się szeroko rozwojem osobistym, szczególnie duchowością, mindfullness, osobowościami, stylami i sensem życia.

Jako członek społeczności Toastmasters udzielał się w klubie jako Wiceprezes ds. PR (2019-20) i Wiceprezes ds. Członkostwa (2021-22). Niedawno minęło 7 lat od kiedy został klubowiczem. Stawia na mowę niewerbalną, przekaz emocji i profesjonalizm na scenie. Potrafi czasem zaskoczyć. Obecnie poszukuje drogi do dalszego rozwoju.

Zawodowo poszukuje odpowiednich ludzi na odpowiednie miejsca pracy. Jak sam przyznaje – „nie ustaję w ciągłym odkrywaniu siebie i poszukiwaniu zajęcia, które da mi radość, spełnienie i zadowolenie z siebie. I poczucie dobrze zainwestowanego
czasu i energii”.

————————————–

???? 20.04.2022
⌚️ 18:15
???? Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Mikołaja Kopernika 14, Katowice Pokaż mniej