Jan Strelau w opracowaniach wspomina o emocjach. Daniel Goleman stał się autorytetem w zakresie inteligencji emocjonalnej. My zaś skupimy się na poziomach świadomości dr D. R. Hawkinsa.
Podczas najbliższego spotkania wyruszymy w krótką, ale jakże wspaniałą i bogatą podróż w świat emocji. Będziemy mieli szansę lepiej zrozumieć intencje przeżywanych przez nas emocji. Poszerzymy swoją świadomość, jaką siłę i moc kryją w sobie emocje. Usłyszymy o osobistym doświadczeniu Toastmastera wieczoru w pracy z emocjami, który jak sam zdradza “to zaledwie mój mały krok w wymagającej i zarazem ekscytującej podróży”.

————————————–

Toastmaster Wieczoru:

Paweł Ślimok

Zawodowo związany z poszukiwaniem odpowiednich ludzi do odpowiedniej pracy, jednocześnie nie ustaje w poszukiwaniu zajęcia, któremu będzie mógł poświęcić swój czas i energię.W Toastmasters udziela się od ponad 6 lat. Pełnił funkcje w zarządzie jako Wiceprezes ds. PR (2019-20) i Wiceprezesa ds. Członkostwa (2021-22). Stawia na mowę niewerbalną, przekaz emocji i profesjonalizm na scenie.

Prywatnie – spokojny, zrównoważony i pogodny introwertyk. Marzycielski idealista. Miłośnik filmów DVD. Amator muzyki filmowej, który nie pogardzi przyjazną dla ucha współczesną nutą. Uwielbia przebywać w towarzystwie zamków, pałaców i gór. Każdego ranka jest wdzięczny za nowy wspaniały kredyt w postaci czasu, który otrzymuje każdy za darmo każdy z nas. Od nas zależy na co wydamy cenne żywowe minuty.

———————
19.11.2022 | Mistrzowie Toastów – 15. urodziny klubu Silesia Toastmasters | Spotkanie Mówców i Liderów – Silesia Toastmasters
? 20.10.2022
⌚️ 18:15
? Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Mikołaja Kopernika 14, Katowice